UEFA Champions League League Stage - 2 Meci încheiat analiză pre-meci
Stade Bollaert-Delelis
Distribuie
Selecția principală
Fără selecție principală — date insuficiente
Acoperire date: 19/19 meciuri analizate · Goluri: 19/19 · Șuturi: 17/19 · Cornere: 17/19 · Cartonașe: 17/19 · Ultimele maximum 10 meciuri pentru fiecare echipă
Formă recentă
Formă și comparație. Meciuri recente, doar meciuri încheiate înainte de fluierul acestui meci.
Lens
Meciuri recente, de la cel mai vechi la cel mai recent, în ultimele 5 meciuri.
- A Lyon 2–1 V
- D Monaco 2–1 Î
- D Le Mans 2–2 E
- D Slavia Praha 2–3 V
- A Lorient 0–1 Î
Victorii–egaluri–înfrângeri · meciuri
- L5
- 2-1-2 · 5
- L10
- 5-2-3 · 10
- Acasă L5
- 4-0-1 · 5
- Deplasare L5
- 2-1-2 · 5
Sporting CP
Meciuri recente, de la cel mai vechi la cel mai recent, în ultimele 5 meciuri.
- D SC Braga 1–3 V
- A Arouca 2–2 E
- D Famalicao 1–1 E
- A Galatasaray 3–1 V
- A Nacional 2–0 V
Victorii–egaluri–înfrângeri · meciuri
- L5
- 3-2-0 · 5
- L9
- 6-3-0 · 9
- Acasă L5
- 4-1-0 · 5
- Deplasare L4
- 2-2-0 · 4
Predicții urmărite transparent
Predicțiile urmărite sunt pentru conturi activate
Creează un cont și confirmă emailul ca să vezi selecția principală, tendințele și Matchup Edge.
Creează cont AutentificareStatistici
Goluri
Lens: 10 meciuri · Sporting CP: 9 meciuri
| Indicator | Gazde | Oaspeți | Comparație | Eșantion |
|---|---|---|---|---|
| Goluri marcate / meci | 1,80 | 2,56 |
|
10 / 9 meciuri |
Lens
Sporting CP
Statisticile meciului
Valorile sunt afișate separat pentru fiecare echipă.
| Echipă | Gol. | ȘP | Cor. | F | CG | CR |
|---|---|---|---|---|---|---|
Lens
Acasă
|
0 | 6 | 6 | 8 | 2 | 0 |
Sporting CP
Deplasare · câștigătoare
|
2 | 5 | 3 | 12 | 0 | 0 |
Mai multe statistici
| Indicator | Lens | Sporting CP |
|---|---|---|
| Șuturi totale | 21 | 11 |
| Șuturi în afara porții | 10 | 3 |
| Șuturi blocate | 5 | 3 |
| Șuturi din careu | 11 | 8 |
| Șuturi din afara careului | 10 | 3 |
| Posesie | 56% | 44% |
| Ofsaiduri | 1 | 0 |
| Intervenții portar | 3 | 6 |
| Pase totale | 544 | 433 |
| Pase corecte | 483 | 367 |
| Precizie pase | — | — |
Statistici pe reprize
Repriza 1 vine din statisticile de la pauză. Repriza 2 este calculată local (FT minus HT) doar pentru indicatorii aditivi; posesia și precizia paselor rămân necunoscute.
| Repriză | Indicator | Lens | Sporting CP |
|---|---|---|---|
| Repriza 1 | Goluri | 0 | 1 |
Legendă statistici: ȘP = Șuturi pe poartă · Cor. = cornere · CG = cartonașe galbene · CR = Cartonașe roșii. Încrederea modelului este un scor 0–100, nu o probabilitate.
Față în față
0 întâlniri în baza locală.
Nu există încă întâlniri încheiate între aceste echipe în catalogul local.
Titulari și accidentați
XI-ul, notele și jucătorul meciului rămân publice după fluierul final.
Lens
3-4-2-1Sporting CP
4-3-3Lens
3-4-2-1Titulari
- 40 R. Risser Portar 6,6
- 25 I. Ganiou Fundaș 6,5
- 6 S. Baidoo Fundaș 6,5
- 32 K. Antonio Fundaș 6,4
- 23 Saud Abdulhamid Mijlocaș 6,2
- 27 M. Cuisance Mijlocaș 6,2
- 21 A. Haidara Mijlocaș 6,8
- 14 M. Udol Mijlocaș 6,1
- 10 F. Thauvin Mijlocaș 7,2
- 28 J. Kadile Mijlocaș 6,4
- 29 F. Ivanović Atacant 6,7
Rezerve (12)
- 2 R. Aguilar Fundaș 6,3
- 4 N. Äelik Fundaș 0,0
- 11 O. Edouard Atacant 6,9
- 16 M. Gorgelin Portar 0,0
- 9 T. Hazard Mijlocaș 0,0
- 31 S. Sagnan Fundaș 0,0
- 22 M. Skóraś Atacant 6,4
- 38 M. Soares Mijlocaș 6,1
- 7 F. Sotoca Atacant 0,0
- 8 Y. Titraoui Mijlocaș 5,9
- 20 J. Todibo Fundaș 0,0
- 5 A. Bulatović Mijlocaș 0,0
Antrenor: Yannick Cahuzac
Accidentați / indisponibili
- J. Chavez — Indisponibil · Accidentare la coapsă
- M. Diarra — Indisponibil · Off the roster
- J. Gradit Fundaș Indisponibil · Accidentare
- I. Jourdren Portar Indisponibil · Off the roster
- M. Nawrocki Fundaș Indisponibil · Accidentare la genunchi
- A. Sima Atacant Indisponibil · Accidentare musculară
- J. Chavez — Indisponibil · Accidentare la coapsă
- M. Diarra — Indisponibil · Off the roster
- J. Gradit Fundaș Indisponibil · Accidentare
- I. Jourdren Portar Indisponibil · Off the roster
- M. Nawrocki Fundaș Indisponibil · Accidentare la genunchi
- A. Sima Atacant Indisponibil · Accidentare musculară
Sporting CP
4-3-3Titulari
- 30 Kaique Portar 7,7
- 22 Iván Fresneda Fundaș 7,3
- 72 Eduardo Quaresma Fundaș 7,6
- 25 Gonçalo Inácio Fundaș 7,5
- 20 M. Araújo Fundaș 7,5
- 8 João Simões Mijlocaș 7,0
- 5 Sergi Altimira Mijlocaș 7,2
- 77 I. Doumbia Mijlocaș 8,2
- 10 Geny Catamo Atacant 6,3
- 97 L. Suárez Atacant 8,2
- 19 N. Irankunda Atacant 7,2
Rezerve (12)
- 18 M. Zekri Fundaș 0,0
- 55 Ibrahima Ba Fundaș 0,0
- 13 G. Vagiannidis Fundaș 0,0
- 1 Rui Silva Portar 0,0
- 21 Pedro Lima Mijlocaș 6,8
- 9 Rafael Ferreira Nel Atacant 0,0
- 31 Luis Guilherme Atacant 6,6
- 7 F. Ioannidis Atacant 6,4
- 58 Flávio Gonçalves Atacant 0,0
- 73 Eduardo Felicíssimo Mijlocaș 0,0
- 28 J. Derry Atacant 6,7
- 4 S. Andersen Mijlocaș 7,3
Antrenor: Rui Borges
Accidentați / indisponibili
- Z. Debast Fundaș Indisponibil · Accidentare
- Nuno Santos Atacant Indisponibil · Accidentare musculară
- R. Zalazar Mijlocaș Indisponibil · Accidentare
- Z. Debast Fundaș Indisponibil · Accidentare
- Nuno Santos Atacant Indisponibil · Accidentare musculară
- R. Zalazar Mijlocaș Indisponibil · Accidentare