Primera A Clausura · etapa 14 Meci încheiat analiză pre-meci

Fortaleza FC Fortaleza FC
Egal Egal Înfrângere Egal Egal
1 – 1 9 oct. 2026 · 04:10 HT 0–0
Millonarios Millonarios
Victorie Victorie Egal Egal Egal

Estadio Metropolitano de Techo

Verificat la 03:21 Date modificate la 04:38
Analiză pre-meci

Selecția principală

Fără selecție principală — date insuficiente

Argumente

  • În ultimele 5 meciuri, Fortaleza FC are 4 egaluri și o înfrângere.
  • Pe teren propriu, în ultimele 5 meciuri, Fortaleza FC are o victorie, un egal și 3 înfrângeri.
  • În deplasare, Millonarios are o victorie și 4 egaluri în ultimele 5 meciuri analizate.

Acoperire date: 20/20 meciuri analizate · Goluri: 20/20 · Șuturi: 19/20 · Cornere: 19/20 · Cartonașe: 19/20 · Ultimele maximum 10 meciuri pentru fiecare echipă

Formă recentă

Formă și comparație. Meciuri recente, doar meciuri încheiate înainte de fluierul acestui meci.

Fortaleza FC

Egal Egal Înfrângere Egal Egal

Meciuri recente, de la cel mai vechi la cel mai recent, în ultimele 5 meciuri.

Victorii–egaluri–înfrângeri · meciuri

L5
0-4-1 · 5
L10
1-5-4 · 10
Acasă L5
1-1-3 · 5
Deplasare L5
0-4-1 · 5

Millonarios

Victorie Victorie Egal Egal Egal

Meciuri recente, de la cel mai vechi la cel mai recent, în ultimele 5 meciuri.

Victorii–egaluri–înfrângeri · meciuri

L5
2-3-0 · 5
L10
3-6-1 · 10
Acasă L5
2-2-1 · 5
Deplasare L5
1-4-0 · 5
Selecția principală

Predicții urmărite transparent

Fără selecție principală — date insuficiente

Indicator Tendință Probabilitate estimată Calitatea datelor REZULTAT
Goluri Peste 0,5 goluri 95% Medie Câștigată
Goluri Peste 1,5 goluri 79% Medie Câștigată
Goluri Sub 3,5 goluri 67% Medie Câștigată
Cornere Sub 11,5 cornere 82% Medie Neevaluată
Cornere Sub 10,5 cornere 77% Medie Neevaluată
Cornere Sub 9,5 cornere 71% Medie Neevaluată
Cartonașe Peste 2,5 cartonașe 80% Medie Neevaluată
Cartonașe Peste 3,5 cartonașe 67% Medie Neevaluată
Cartonașe Sub 5,5 cartonașe 58% Medie Neevaluată
Șuturi Sub 12,5 șuturi pe poartă 78% Medie Neevaluată
Șuturi Sub 10,5 șuturi pe poartă 66% Medie Neevaluată

Tendințe statistice nu intră în rata oficială de reușită. Sunt estimări din distribuții statistice, nu recomandări de pariere.

Proiecții istorice

Indicator Tendință FORMĂ GAZDE / FORMĂ ECHIPĂ FORMĂ OASPEȚI / CONTEXT ADVERSAR RATĂ MATCHUP PROIECȚIE ÎNCREDEREA MODELULUI REZULTAT
Goluri în meci Proiecție din formă
Sub 4,5 goluri Pe tot meciul 75% 86% 75% 3,0 goluri ridicată Câștigată
Goluri marcate Proiecție din formă
Peste 0,5 goluri

Fortaleza FC

93% 81% 80% 1,3 goluri ridicată Câștigată

Legendă: PROIECȚIE = media formei recente · EDGE = diferența față de linia analizată · ÎNCREDERE = scorul modelului (0–100), nu o probabilitate. Probabilitatea estimată din selecția modelului folosește semnale agregate pre-meci, fără cote afișate. FotbalInfo.ro publică statistici informative, fără cote.

Eșantion pre-meci

Statistici

Goluri

Fortaleza FC: 10 meciuri · Millonarios: 10 meciuri

Indicator Gazde Oaspeți Comparație Eșantion
Goluri marcate / meci 1,20 1,50 10 / 10 meciuri

Fortaleza FC

Junior Acasă 1–4 Î

Millonarios

Chico Acasă 3–0 V
Cucuta Deplasare 1–2 V
Rezumat final

Statisticile meciului

Valorile sunt afișate separat pentru fiecare echipă.

Echipă Gol. ȘP Cor. F CG CR
Fortaleza FC Acasă 1 3 3 15 3 0
Millonarios Deplasare 1 5 5 11 2 0
Mai multe statistici
Indicator Fortaleza FC Millonarios
Șuturi totale 17 13
Șuturi în afara porții 8 6
Șuturi blocate 6 2
Șuturi din careu 7 9
Șuturi din afara careului 10 4
Posesie 56% 44%
Ofsaiduri 1 0
Intervenții portar 4 2
Pase totale 494 375
Pase corecte 442 325
Precizie pase — —
Statistici pe reprize

Repriza 1 vine din statisticile de la pauză. Repriza 2 este calculată local (FT minus HT) doar pentru indicatorii aditivi; posesia și precizia paselor rămân necunoscute.

Repriză Indicator Fortaleza FC Millonarios
Repriza 1 Goluri 0 0

Legendă statistici: ȘP = Șuturi pe poartă · Cor. = cornere · CG = cartonașe galbene · CR = Cartonașe roșii. Încrederea modelului este un scor 0–100, nu o probabilitate.

Față în față

1 întâlnire în baza locală.

Fortaleza FC 0 victorii
1 egaluri
Millonarios 0 victorii

Fortaleza FC 0 · Egaluri 1 · 0 Millonarios

Pe terenul gazdei: 0 meciuri (0-0-0).

  1. Primera A
    Millonarios 2–2 Fortaleza FC
Echipă de start

Titulari și accidentați

XI-ul, notele și jucătorul meciului rămân publice după fluierul final.

Fortaleza FC

4-1-4-1

Titulari

  1. 1 W. Barlasina Portar 7,6
  2. 16 J. Cajares Fundaș 6,4
  3. 6 Y. Díaz Fundaș 6,9
  4. 5 J. Medina Obando Fundaș 6,8
  5. 15 S. Cuero Fundaș 6,3
  6. 14 L. Pico Mijlocaș 6,5
  7. 25 J. Garcia Mijlocaș 6,3
  8. 8 S. Navarro Mijlocaș 7,1
  9. 28 S. Vivas Mijlocaș 6,6
  10. 24 J. Salas Mijlocaș 6,7
  11. 9 J. Herrera Atacant 6,1
Rezerve (9)
  1. 4 E. Cabezas Fundaș 0,0
  2. 2 Andres Mosquera Mijlocaș 0,0
  3. 7 Í. Montaño Atacant 8,2
  4. 19 F. Pulicastro Atacant 6,5
  5. 12 C. Santander Portar 0,0
  6. 27 J. Sinisterra Atacant 6,7
  7. 30 J. Solís Mijlocaș 6,3
  8. 10 J. Velásquez Mijlocaș 0,0
  9. 32 Mariano Vázquez Mijlocaș

Antrenor: Diego Arias

Accidentați / indisponibili

Lista de accidentați nu este disponibilă.

Millonarios

4-4-2

Titulari

  1. 1 J. Burrai Portar 6,4
  2. 3 M. Diaz Samuel Fundaș 6,9
  3. 4 S. Barreiro Fundaș 7,2
  4. 6 S. Mosquera Fundaș 7,5
  5. 22 Sebastián Valencia Isaza Fundaș 7,0
  6. 11 A. Estupiñán Mijlocaș 6,7
  7. 18 R. Ureña Mijlocaș 8,0
  8. 55 Leonai Mijlocaș 6,1
  9. 13 F. Chaverra Mijlocaș 6,5
  10. 7 J. Cuadrado Atacant 6,3
  11. 23 L. Castro Atacant 6,4
Rezerve (9)
  1. 28 S. Vega Mijlocaș 6,6
  2. 14 D. Silva Mijlocaș 6,9
  3. 10 D. Ruiz Atacant 7,0
  4. 25 D. Quintero Mijlocaș 0,0
  5. 35 Sebastián Mosquera Atacant 0,0
  6. 26 A. Llinás Fundaș 0,0
  7. 20 D. Banguero Fundaș 0,0
  8. 12 J. Aguirre Portar 0,0
  9. 30 S. del Castillo Mijlocaș 0,0

Antrenor: A. Gamero

Accidentați / indisponibili

Lista de accidentați nu este disponibilă.