Serie A Sezon regular · etapa 30 Meci încheiat analiză pre-meci

Vasco DA Gama Vasco DA Gama
Egal Victorie Victorie Victorie Victorie
0 – 0 11 oct. 2026 · 00:00 HT 0–0
Remo Remo
Înfrângere Înfrângere Înfrângere Înfrângere Egal

São Januário

Verificat la 15:20 Date modificate la 04:10
Analiză pre-meci

Selecția principală

Fără selecție principală — date insuficiente

Argumente

  • În ultimele 5 meciuri, Vasco DA Gama are 4 victorii și un egal.
  • Pe teren propriu, în ultimele 5 meciuri, Vasco DA Gama are 4 victorii și o înfrângere.
  • În deplasare, Remo are 2 egaluri și 3 înfrângeri în ultimele 5 meciuri analizate.

Acoperire date: 20/20 meciuri analizate · Goluri: 20/20 · Șuturi: 20/20 · Cornere: 20/20 · Cartonașe: 20/20 · Ultimele maximum 10 meciuri pentru fiecare echipă

Formă recentă

Formă și comparație. Meciuri recente, doar meciuri încheiate înainte de fluierul acestui meci.

Vasco DA Gama

Egal Victorie Victorie Victorie Victorie

Meciuri recente, de la cel mai vechi la cel mai recent, în ultimele 5 meciuri.

Victorii–egaluri–înfrângeri · meciuri

L5
4-1-0 · 5
L10
7-1-2 · 10
Acasă L5
4-0-1 · 5
Deplasare L5
3-1-1 · 5

Remo

Înfrângere Înfrângere Înfrângere Înfrângere Egal

Meciuri recente, de la cel mai vechi la cel mai recent, în ultimele 5 meciuri.

Victorii–egaluri–înfrângeri · meciuri

L5
0-1-4 · 5
L10
0-4-6 · 10
Acasă L5
0-2-3 · 5
Deplasare L5
0-2-3 · 5
Selecția principală

Predicții urmărite transparent

Fără selecție principală — date insuficiente

Indicator Tendință Probabilitate estimată Calitatea datelor REZULTAT
Goluri Peste 0,5 goluri 92% Medie Pierdută
Goluri Sub 3,5 goluri 74% Medie Câștigată
Goluri Peste 1,5 goluri 72% Medie Pierdută
Cornere Peste 7,5 cornere 70% Medie Neevaluată
Cornere Peste 8,5 cornere 63% Medie Neevaluată
Cornere Sub 11,5 cornere 58% Medie Neevaluată
Cartonașe Sub 5,5 cartonașe 75% Medie Neevaluată
Cartonașe Peste 2,5 cartonașe 67% Medie Neevaluată
Cartonașe Sub 4,5 cartonașe 64% Medie Neevaluată
Șuturi Sub 12,5 șuturi pe poartă 78% Medie Neevaluată
Șuturi Sub 10,5 șuturi pe poartă 67% Medie Neevaluată
Faulturi Sub 25,5 faulturi 64% Medie Neevaluată
Faulturi Sub 23,5 faulturi 58% Medie Neevaluată

Tendințe statistice nu intră în rata oficială de reușită. Sunt estimări din distribuții statistice, nu recomandări de pariere.

Matchup Edge

Indicator Tendință FORMĂ GAZDE / FORMĂ ECHIPĂ FORMĂ OASPEȚI / CONTEXT ADVERSAR RATĂ MATCHUP PROIECȚIE EDGE ÎNCREDEREA MODELULUI REZULTAT
Goluri în meci Proiecție din formă
Sub 5,5 goluri Pe tot meciul 100% 93% 89% 2,8 goluri — ridicată Câștigată
Goluri marcate Date pre-meci
Sub 3,5 goluri

Remo

100% 100% 85% 1,0 goluri +75,2 pp ridicată Câștigată

Legendă: PROIECȚIE = media formei recente · EDGE = diferența față de linia analizată · ÎNCREDERE = scorul modelului (0–100), nu o probabilitate. Probabilitatea estimată din selecția modelului folosește semnale agregate pre-meci, fără cote afișate. FotbalInfo.ro publică statistici informative, fără cote.

Eșantion pre-meci

Statistici

Goluri

Vasco DA Gama: 10 meciuri · Remo: 10 meciuri

Indicator Gazde Oaspeți Comparație Eșantion
Goluri marcate / meci 1,80 0,90 10 / 10 meciuri

Vasco DA Gama

Gremio Deplasare 1–2 V

Remo

Gremio Acasă 1–1 E
Santos Acasă 1–2 Î
Bahia Deplasare 2–1 Î
Rezumat final

Statisticile meciului

Valorile sunt afișate separat pentru fiecare echipă.

Echipă Gol. ȘP Cor. F CG CR
Vasco DA Gama Acasă 0 5 6 19 2 0
Remo Deplasare 0 3 5 15 2 0
Mai multe statistici
Indicator Vasco DA Gama Remo
Șuturi totale 17 9
Șuturi în afara porții 8 3
Șuturi blocate 4 3
Șuturi din careu 12 6
Șuturi din afara careului 5 3
Posesie 63% 37%
Ofsaiduri 1 3
Intervenții portar 3 5
Pase totale 535 309
Pase corecte 463 228
Precizie pase — —
Statistici pe reprize

Repriza 1 vine din statisticile de la pauză. Repriza 2 este calculată local (FT minus HT) doar pentru indicatorii aditivi; posesia și precizia paselor rămân necunoscute.

Repriză Indicator Vasco DA Gama Remo
Repriza 1 Goluri 0 0

Legendă statistici: ȘP = Șuturi pe poartă · Cor. = cornere · CG = cartonașe galbene · CR = Cartonașe roșii. Încrederea modelului este un scor 0–100, nu o probabilitate.

Față în față

1 întâlnire în baza locală.

Vasco DA Gama 0 victorii
1 egaluri
Remo 0 victorii

Vasco DA Gama 0 · Egaluri 1 · 0 Remo

Pe terenul gazdei: 0 meciuri (0-0-0).

  1. Serie A
    Remo 1–1 Vasco DA Gama
Echipă de start

Titulari și accidentați

XI-ul, notele și jucătorul meciului rămân publice după fluierul final.

Vasco DA Gama

4-2-3-1

Titulari

  1. 1 Léo Jardim Portar 7,0
  2. 2 J. Rodríguez Fundaș 6,7
  3. 4 A. Saldivia Fundaș 6,4
  4. 30 Robert Renan Fundaș 7,1
  5. 6 Lucas Piton Fundaș 6,1
  6. 8 Jair Mijlocaș 6,7
  7. 23 Thiago Mendes Mijlocaș 7,0
  8. 11 A. Gómez Mijlocaș 6,6
  9. 22 A. Lescano Mijlocaș 7,2
  10. 9 F. Colidio Mijlocaș 6,3
  11. 7 David Atacant 6,4
Rezerve (12)
  1. 3 Tchê Tchê Mijlocaș 0,0
  2. 77 C. Spinelli Atacant 6,9
  3. 43 Lucas Freitas Fundaș 0,0
  4. 96 Paulo Henrique Fundaș 0,0
  5. 28 Adson Atacant 0,0
  6. 13 Daniel Fuzato Portar 0,0
  7. 18 M. Hinestroza Atacant 0,0
  8. 55 Gabriel Pereira Fundaș 0,0
  9. 17 Nuno Moreira Mijlocaș 6,8
  10. 83 Ramon Rique Mijlocaș 6,8
  11. 66 Cuiabano Fundaș 6,5
  12. 5 S. Sosa Mijlocaș 6,6

Antrenor: Pedro Emanuel

Accidentați / indisponibili

  • Brenner Atacant Indisponibil · Accidentare la genunchi
  • Bruno Duarte Atacant Indisponibil · Accidentare
  • C. Cuesta Fundaș Indisponibil · Inactiv
  • Mateus Carvalho — Indisponibil · Accidentare la genunchi
  • Brenner Atacant Indisponibil · Accidentare la genunchi
  • Bruno Duarte Atacant Indisponibil · Accidentare
  • C. Cuesta Fundaș Indisponibil · Inactiv
  • Mateus Carvalho — Indisponibil · Accidentare la genunchi

Remo

5-4-1

Titulari

  1. 88 Marcelo Rangel Portar 7,7
  2. 79 Marcelinho Fundaș 6,7
  3. 13 Marllon Fundaș 6,9
  4. 28 José Welison Fundaș 6,7
  5. 27 Zé Ivaldo Fundaș 6,2
  6. 6 Marlon Fundaș 6,6
  7. 22 Yago Pikachu Mijlocaș 6,8
  8. 55 Zé Ricardo Mijlocaș 6,3
  9. 8 Patrick Mijlocaș 7,0
  10. 19 Gabriel Taliari Mijlocaș 6,1
  11. 39 Eduardo Melo Atacant 6,4
Rezerve (12)
  1. 2 Matheus Alexandre Fundaș 6,3
  2. 9 Gabriel Poveda Atacant 0,0
  3. 10 Jáderson Atacant 0,0
  4. 15 Vitor Bueno Atacant 0,0
  5. 20 Andres Dionicio Moreno Gonzalez Atacant
  6. 14 L. Picco Mijlocaș 6,6
  7. 97 Ivan Portar 0,0
  8. 7 Jája Silva Mijlocaș 6,5
  9. 26 David Francisco Mijlocaș 6,9
  10. 94 Ygor Vinhas Portar 0,0
  11. 61 Paulo Sérgio Da Costa Evangelista Junior Mijlocaș
  12. 77 Mayk Fundaș 6,5

Antrenor: Thiago Carpini

Accidentați / indisponibili

  • Edson Fernando Mijlocaș Indisponibil · Cartonaș roșu
  • A. Galeano Atacant Indisponibil · Cartonașe galbene
  • João Lucas — Indisponibil · Accidentare la genunchi
  • Matheus Felipe Fundaș Indisponibil · Inactiv
  • D. Tchamba Fundaș Indisponibil · Inactiv
  • Edson Fernando Mijlocaș Indisponibil · Cartonaș roșu
  • A. Galeano Atacant Indisponibil · Cartonașe galbene
  • João Lucas — Indisponibil · Accidentare la genunchi
  • Matheus Felipe Fundaș Indisponibil · Inactiv
  • D. Tchamba Fundaș Indisponibil · Inactiv